marzec2

Co lepiej wynająć na wakacjach

dodano: 2 marca 2015 przez mkosek


           Nie wiem czy też zauważyliście ile tych różnych miejsc do wynajęcia się teraz potworzyło. Co więcej nie wszystkie ich nazwy na pewno są do rozszyfrowania. Niby co nam może powiedzieć nazwa wotel. Właściwie to nic, a wiele osób pierwszy raz to widzi na oczy. Dlatego też hotele, motele, hostele, pensjonaty czy wille są dla turystów w każdej mniejszej czy większej miejscowości turystycznej. Jednak którą z nich wybrać by móc wakacje spędzać w miłym otoczeniu, a przy okazji jeszcze nie stracić wszystkich pieniędzy na opłacanie miejsca zamieszkania. Na pewno jest to ciężka decyzja, ale wszystko zależy od tego jakimi funduszami dysponujemy. Ja osobiście najczęściej wybieram wille, albo pensjonaty, w hotele i tym podobne się w ogóle nie pakuje. Chyba, że mają akurat super ekstra promocję i tym mnie skuszą, a tak to sobie raczej odpuszcza po prostu.

    Jak dla mnie hotele http://pl.wikipedia.org/wiki/Hotel to zbyt skomplikowane miejsce i mało przytulne. Na dzień dobry masz portiera, który obserwuje kiedy wychodzisz, wracasz. Normalnie brak swobody. Mniej więcej to samo jest w tych wszystkich hostelach czy motelach. Dlatego jak dla mnie najlepsze sad właśnie pensjonaty, albo wille. Przynajmniej w takich miejscach jest bardziej przytulnie, a dodatkowo w willach można powiedzieć, że tak rodzinnie. Przynajmniej tam gdzie ja byłem właśnie takie odczucia miałem. Dlatego jak dla mnie to lepiej się nad tymi przesadnie wysokimi standardami i drugimi nie zastanawiać.

            Zatem jeśli w  góry to tylko willa,  a nad morze to pensjonat i sprawa załatwiona jeśli chodzi o wybór miejsca do spania na wakacjach. Zdaje sobie sprawę z tego, z eto jest jedynie mój wybór i moje wyobrażenie na temat tych miejsc. W sumie to ja tutaj mówię o wakacjach w kraju, bo za granica to bez dwóch zdań najlepszy i najpewniejszy jest  hotel, a  najlepiej od razu takie pięciogwiazdkowy. Z tym, że to już dyskusja na inny dzień, dziś skupiłem się na wakacjach jakie najbardziej lubię, czyli te tutaj w naszym pięknym kraju. Jeśli się ze mną nie zgadzacie, a przecież nie musicie, to ja bym bardzo chętnie poznał wasze zdanie na ten temat. Możecie je pozostawić w komentarzu pod tym postem. Pozdrawiam

 


photo
Co lepiej wynająć na wakacjach: Co lepiej wynająć na wakacjach Zdjęcie pochodzi z notki Co lepiej wynająć na wakacjach


Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy